TÜM ÜRÜNLERİMİZDE FİYATLARDA KDV DAHİLDİR.

Vergi Kimlik No: 9360976222 - BARTIN

Bilgilendirme

Sitemiz otomatik olarak çalışmakta olup, vermiş olduğunuz tüm siparişler ödeme sonrası üretici paneline girilerek işleme alınmaktadır. Bu sayede beklemeden hızlı bir şekilde siparişleriniz haftanın 7 gün 24 saati otomatik olarak gönderilmektedir. Sitemizden alışveriş yaparken bilgi girişlerinde sizden istenilen şekilde giriş yapmalısınız ve girilen bilginin doğruluğunu teyit etmelisiniz. Aksi halde hatalı veya yanlış girilen siparişlerde iade veya iptal mümkün değildir.

Tüm siparişleriniz ödeme sonrası otomatik olarak, sipariş sırasında sizden istenilen bilgi doğrultusunda işleme alınmaktadır. Ödeme sonrası hemen işleme alındığı için siparişinizin değişimi, iadesi veya iptali bizden kaynaklı bir sorun olmadığı sürece yapılmamaktadır. Lütfen ödeme yapmadan önce doğru ve sizden istenilen bir şekilde işlem yaptığınızı kontrol ediniz. Ödeme sonrası otomatik sistemimiz müşterilerimizin beklememesi açısından tüm işlemleri otomatik işleme almaktadır.

Unutmayın ki biz sosyal medyaların partneri veya onların çalışanları hatta onlara bağlı bir firma yada kuruluş değiliz. Amacımız sosyal medyalara ait alternatif hizmetler üretmektir. Fakat sosyal medyalar her zaman bizim alternatif ürettiğimiz hizmetleri engellemek veya düzeltmek için çalışmaktadırlar. Bu yüzden servislerin nezaman sorun çıkaracağını bilemeyiz. Her zaman bir servis çalışmayacak duruma geldiğinde yeni alternatif kaynaklar bulana kadar mevcut servisler çalışmayacaktır. Hizmet satın aldığınızda veya aldıktan sonra bu gibi sorunlar yaşanması halinde, sistemler düzelene kadar gönderim veya telafiler aksayabilmektedir. Servis açıklamalarında düşme veya azalma olmaz denilen servisler, gerçek kullanıcılar tarafından etkileşim sağlanılarak gönderilmektedir. Fakat harici kaynaklardan gönderim yapıldığından dolayı, sosyal medya ağlarında yapılan güncellemeler yüzünden silinme veya azalma olabilmektedir. Bu durumda servis yazılan telafi şartlarında telafiye alınır yada alınmayabilir. 

Yukarıda belirtilmiş olduğumuz gibi, "unutmayın ki biz sosyal medyaların partneri veya onların çalışanları hatta onlara bağlı bir firma yada kuruluş değiliz" bu sebepten dolayı lütfen satın alacağınız sosyal medya hizmetine ait paketin, sosyal medya kuruluşu tarafından herhangi bir sorun teşkil edip etmeyeceği bilgisini alarak alışveriş yapınız. Tüm sosyal medya servis sağlayıcıları servis şartlarını sürekli güncellediğinden dolayı satın alınan hizmetten doğacak tüm sorunlar, satın alan kişiye aittir ve sosyaladres.com bu sorunlardan sorumlu tutulamaz. Lütfen sitemizdeki hizmet sözleşmesini kabul etmeden alışveriş yapmayınız.

İnstagram Hizmetleri

İnstagram Takipçi Hizmeti

 1. İnstagram hesabınız gizli olmamalıdır. Sipariş vermeden önce hesap gizlilik durumunuzu kontrol ediniz.
 2. Instagram takipçi aldıktan sonra takipçilerde düşme veya silinme olabilir.
 3. Instagram takipçiler gönderileriniz ile etkileşimde bulunabilir veya bulunmayabilirler.
 4. Sipariş verirken instagram kullanıcı adı istenmektedir. Lütfen sadece instagram kullanıcı adınızı giriniz aksi halde sipariş gönderim süresi uzayabilir.
 5. Paketlerde yazan ülke seçenekleri yüzdesel olarak değişiklik gösterebilir ve tamamı paket seçeneklerinde yazan ülke seçeneğine göre gelmeyebilir.

İnstagram Beğeni Hizmeti

 1. İnstagram hesabınız gizli olmamalıdır. Sipariş vermeden önce hesap gizlilik durumunuzu kontrol ediniz.
 2. İnstagram beğeni aldıktan sonra beğenilerde düşme veya azalma olmaz.
 3. İnstagram beğeni satın almadan önce lütfen kendi organik beğenilerinizin tamamının gelmesini bekleyiniz ve daha sonra satın alma işlemi yapınız. Sipariş sonrası otomatik işleme alınır ve başlangıç sayısı alınmaktadır. Başlangıç sayısı ile satın alınan miktar toplamı tamamlanana kadar gönderim yapılır. Organik beğeniler ile satın alınanların çakışması durumunda iade veya iptal mevcut değildir.
 4. İnstagram beğeni alırken lütfen sizden istenen gönderi urlsini giriniz. Beğeni sipariş verirken kullanıcı adı yazmanız durumunda en son gönderinize beğeni gidecektir.
 5. İnstagram beğeni sipariş verirken sizden gönderi urlsini istemektedir. Lütfen sipariş verirken gönderinizin bağlantı adresini kopyalayarak sipariş veriniz.
 6. Paketlerde yazan ülke seçenekleri yüzdesel olarak değişiklik gösterebilir ve tamamı paket seçeneklerinde yazan ülke seçeneğine göre gelmeyebilir.

İnstagram Video Görüntülenme Hizmeti

 1. İnstagram hesabınız gizli olmamalıdır. Sipariş vermeden önce hesap gizlilik durumunuzu kontrol ediniz.
 2. İnstagram görüntülenme satın aldıktan sonra görüntülenmelerde düşme veya azalma olmaz.

İnstagram Aylık Beğeni Hizmeti

 1. İnstagram hesabınız paket süresi bitene kadar gizli olmamalıdır. Sipariş vermeden önce hesap gizlilik durumunuzu kontrol ediniz.
 2. İnstagram aylık beğeni satın aldıktan sonra beğenilerde düşme veya azalma olmaz.
 3. Paketlerde yazan ülke seçenekleri yüzdesel olarak değişiklik gösterebilir ve tamamı paket seçeneklerinde yazan ülke seçeneğine göre gelmeyebilir.

İnstagram İgtv Görüntülenme Hizmeti

 1. İnstagram hesabınız gizli olmamalıdır. Sipariş vermeden önce hesap gizlilik durumunuzu kontrol ediniz.
 2. İnstagram igtv görüntülenme satın aldıktan sonra görüntülenmelerde düşme veya azalma olmaz.

Youtube Hizmetleri

Youtube Abone Hizmeti

 1. Youtube aboneler bot veya gerçek abonelerden oluşmaktadır.
 2. Youtube aboneler günlük 5-10 arası yavaş bir şekilde gönderilmektedir.
 3. Youtube aboneler kanalınızdaki videolar ile etkileşimde bulunabilir veya bulunmayabilirler.
 4. Youtube abonelerde düşme ve azalmaya karşı 15 gün telafi mevcuttur.
 5. Youtube abone siparişi vermeden önce kanalınızdaki abone sayısının herkese açık olduğundan emin olunuz. Aksi halde sipariş başlamaz veya gönderim yapılsa bile başlangıç sayısı alınamadığından dolayı telafi verilmemektedir.
 6. Youtube tarafından yapılan toplu bir güncelleme ile abonelerin tamamı silindiği taktirde herhangi bir telafi yoktur. Bu gibi durumlarda youtube bilgilendirme yapmaktadır.

Youtube İzlenme Hizmeti

 1. Youtube izlenme siparişi verirken lütfen siparişte sizden istenilen url şeklinde giriş yapınız.
 2. Canlı yayın videolarınıza izlenme satın almayınız. Canlı yayın videolarına youtube harici kaynaklardan erişimi engellediği için izlenme gönderilememektedir.
 3. Youtube izlenme hizmetlerinde hatalı veya yanlış girilen işlemlerde iade veya iptal mümkün değildir.
 4. Youtube izlenme aldığınız videonuzda, videonuz yerleşime açık olmalıdır. Aksi halde ayarlardan yerleşime izin ver kısmını işaretleyene kadar siparişiniz bekleyecektir.
 5. Satın almış olduğunuz izlenmeler youtube üzerinden gönderilmemekte olup, harici trafik kaynaklarından gönderilmektedir. Bu yüzden youtube gönderilen izlenmeleri yurt dışı veya yurt içi trafik olarak algılayabilmektedir. Video analizlerinizde izlenme trafik ülkesi birden fazla ülke olarak görülebilmekte olup, lütfen bu durumu kabul etmiyorsanız satın alma işlemi gerçekleştirmeyiniz.
 6. Youtube izlenme veya saat izlenmeleri siparişleri sonrası gönderim başladıktan sonra, izleme satın aldığınız videoyu silmeniz durumunda iade iptal mümkün değildir.
 7. Youtube izlenme hizmeti aldığınızda sizden istenilen url gibi girmediğiniz taktirde 3 ila 7 gün arasında üretici tarafından link değişim süresi beklenmektedir. Bu süre zarfında siparişiniz beklemeye alınır. Üreticiden gelen değişim talebine göre doğru video adresi tekrar işleme alınır.
 8. Youtube izlenme hizmetinde düşme veya azalma olduğunda 30 gün boyunca sizlere telafi hizmeti verilmektedir.
 9. Youtube izlenme hizmetleri youtube tarafından yapılacak olan büyük bir güncelleme ile tamamen kullanılmayacak hale geldiği zaman, telafi hizmetide sonlanacaktır. "Güncelleme Geçmişi" başlığı altında servisler ile ilgili güncelleme geçmişine ulaşabilirsiniz.
 10. Videolarınızda telif olmamasına dikkat ediniz bu durum sipariş açıklamasında yazmaktadır. Youtube telifli videoya dış kaynaklardan erişimi engellediğinden dolayı izlenme gönderilememekte olup sipariş açıklamasındada yazmaktadır. Videonuzdan telif kaldırıldığı zaman veya yeni video linkini sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere sipariş numarası iletildiği taktirde yeni siparişiniz tekrar işleme alınmaktadır.
 11. Canlı yayın veya kaydedilmiş canlı yayın videosuna izlenme gönderilemez. Canlı yayın kaydedildiği zamanda canlı yayın olarak kalır. Lütfen canlı yayın videolarınıza izlenme satın almayınız.
 12. Youtube izlenme siparişleriniz 1 saat içinde işleme alınmaktadır. Fakat youtube sayaçlarına yansıma süresi youtubeye bağlı bir durumdur. Anlık gelen izlenmeyi youtube analizleri son 48 saatteki trafik alanından takip edebilirsiniz.
 13. Normal youtube izlenme servisi satın aldığınız zaman, sadece sayaç istatistiğinin artmasına etki etmektedir. Saat olarak herhangi bir garanti verilmemektedir. Kullanıcılar videonuzu en az 30 saniye izlemiş olsa bile, youtube bazlı saat istatistiğinde düşüşler olabilir. Lütfen saat bazlı izlenme istiyorsanız, 4000 saat izlenme kategorisi üzerinden satın alma gerçekleştiriniz.

Youtube Beğeni Hizmeti

 1. 250 veya altındaki youtube beğeni siparişleriniz günlük 10-20 arasında yavaş gönderim yapılmaktadır.
 2. Youtube beğeni siparişi verirken lütfen siparişte sizden istenilen url şeklinde giriş yapınız.
 3. Youtube beğeni hizmetlerinde hatalı veya yanlış girilen işlemlerde iade veya iptal mümkün değildir.
 4. Youtube beğeni hizmetinde %25'ten fazla düşme veya azalma olduğunda 30 gün boyunca sizlere telafi hizmeti verilmektedir.
 5. Youtube beğeni hizmetleri youtube tarafından büyük bir güncelleme ile tamamen kullanılmayacak hale geldiği zaman telafi hizmeti verilmemektedir.

Youtube 4000 Saat İzlenme Hizmeti

 1. 4000 saat izlenme satın alacağınız videonun toplam dakikası 60 dakika yani 1 saatten az olursa, izlenme süresi eksik gelebilir. Bu durumlarda telafi veya iade mevcut değildir. Lütfen paket açıklaması ve bilgilendirme mesajına göre sipariş giriniz.
 2. 4000 saat izlenme satın aldığınız videoyu kesinlikle silmemeniz ve gizlememeniz gerekmektedir. Aksi halde saat azalması olacak ve para kazanma tekrar kapanacaktır.
 3. Satın alma işleminden sonra videoya izlenme veya saat gönderim sırasında, gönderime başlanıp veya gönderim bittikten sonra bile kesinlikle videoyu silmeyin gizlemeyin. Videonuzu ona göre hazırlamanız gereklidir aksi halde sizden kaynaklı sorunlarda iade veya iptal işlemi yapılamaz.
 4. Saat izlenmesi aldığınız videoya sadece saat bazlı izlenme göndermekte olup, kesinlikle para kazanmanızın açılmasını garanti edemeyiz.

Telafili Hizmetler

 1. Telafili servislerde düşme veya azalmada telafi yapılabilmesi için, başlangıç ve satın alınan miktar toplamından az olması gereklidir. Aksi halde satın alınan miktar ve başlangıç miktarı toplamı tutuyorsa telafi gerekmemektedir.
 2. Siparişlerinize telafi işlemleri 3 (üç) günde içerisinde başlamakta olup servis yoğunluk süresine göre telafi işlemi yapılmaktadır. Lütfen telafiniz tamamlanmadan önce tekrar aynı paylaşıma sipariş vermeyiniz. Aksi halde "Telafili Hizmetler" 1. maddesine göre telafi işlemi yapılamayacaktır.
 3. Sitemizde telafili yazan servisler sipariş tamamlanması ardından 15 (on beş) gün içerisinde herhangi bir düşme meydana geldiyse telafiye alınmakta olup, 15 gün sonunda telafi hizmeti sona ermektedir. Telafiye alınabilmesi için satın aldığınız hizmette en az %10 düşüş olması gerekmektedir.
 4. Youtube saat izlenmeleri paket açıklamasında yazdığı gibi 3-7 gün arasında başlamakta olup, telafi süreçleride 3-7 gün arasında başlamaktadır. Bu süre zarfında telafi isteğiniz servis sağlayıcıya iletilir ve yoğunluğa göre işleme alınır.
 5. Aynı paylaşıma ait birden fazla siparişiniz var ve telafi ihtiyacınız var ise, sadece en son verilmiş olan siparişin başlangıç sayısına göre telafi işlemi yapılmaktadır. En son verilen siparişin başlangıç sayısından aşağıya düşüş olmuş ise, farklı yerlerdende satın alım yapıldığı ve onlardan kaynaklıda olabileceği için telafi hizmeti verilmemektedir.
 6. Telafi istekleri sadece sitemizin iletişim bölümünden yapılmakta olup, iletişim talebine sipariş numarası eklenmesi zorunludur.

Genel Bilgilendirme

 1. Her hizmet ve paketin açıklamasında, siparişinizi nasıl gireceğiniz yazmaktadır. Lütfen kontrol ederek ve okuyarak giriş yapın aksi halde iade veya iptal mümkün değildir.
 2. Teslim edilen dijital ürünlerin iade veya iptali mümkün değildir. Unutulmamalıdır ki, “Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler” cayma hakkı kapsamı dışındadır.
 3. Sipariş verildikten sonra mevcut gönderinin başlangıç sayısı alınmaktadır Satın aldığınız miktar ve başlangıç miktarı toplamı tuttuğunda siparişiniz teslim edilmiş sayılır. Lütfen siparişiniz tamamlanmadan aynı gönderi veya paylaşıma tekrar sipariş geçmeyin yada başka yerden alım yapmayın, göndermeyin. Aksi halde başlangıç ve alınan miktar tamamlandığından dolayı siparişiniz tamamlanmış sayılmaktadır.
 4. Türk yazan servisler servisin bakımda olması veya sosyal ağa bağlı güncellemelerde Yabancı olarak gönderim yapılabilir.
 5. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içerisinde otomatik olarak başlamaktadır. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içinde başladıktan sonra servis yoğunluğuna göre teslim edilmektedir.
 6. Sitemizden satın almış olduğunuz hizmetler yüzünden hesaplarınızda oluşabilecek her türlü sorun veya problemde, sorumluluk satın alan kişiye aittir. Sosyal medya kuruluşlarının hizmet şartlarında yaptığı değişiklikleri takip ederek ve okuyarak sitemizden alışveriş yapmanız önerilmekte olup, hesaplarınıza gelecek herhangi bir sorunda tüm sorumluluk sitemizden alışveriş yapan kullanıcıya aittir.
 7. Sitemizdeki servisler, servis açıklamaları ve fiyatlar hergün güncellenmektedir. Sizlere hep en güncel servislerde hizmet vermekteyiz.
 8. Sipariş sonrası gelen mail sadece sipariş hakkında bilgilendirme içermektedir. Bu mail üzerindeki sipariş numaranız sayesinde sitemizden sipariş durum kontrolü yapabilirsiniz. Lütfen gelen mailin sadece sipariş bildirim formu olduğunu unutmayın. Bu maile yazılan cevaplar herhangi bir yere ulaşmaz ve size geri dönüş yapılmaz. Her türlü sorunuzda sitemizdeki iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 9. Sitemizden satın alacağınız tüm paketlerde, sipariş verildikten sonra gönderim başladığı andan itibaren gönderiyi silme, kaldırma veya gizleme işlemi yapmayınız. Aksi halde gönderim başlandığından dolayı iade veya iptal yapılması mümkün değildir. Lütfen satın alacağınız gönderi seçimini iyi yaparak satın alma işlemi gerçekleştiriniz.
 10. Sitemizde ödeme yapmadan önce "Kullanım Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum" seçeneğini işaretlemeden ödeme yapamazsınız. Lütfen burayı okumadan alışveriş yapmayınız. Alışveriş yapan müşterilerimiz tüm maddeleri okumalı ve ona göre satın alma işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Sosyaladres.com sitemiz üzerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılarımız, hizmet sözleşmemizi okuyup kabul etmiş sayılır.

Güncelleme Geçmişi

 1. 10.08.2020 tarihinde youtubenin dünya genelinde yapmış olduğu genel bir güncelleme ile tüm youtube izlenme servislerini engellemiş olup eski sistemler çalışamaz duruma gelmiştir. 10 günlük uzun uğraş ve çalışmalarımız sonunda yeni youtube izlenme servislerimizi devreye almış bulunmaktayız. Youtube İzlenme Hizmeti 7. Maddesine göre 10.08.2020 tarihinden önce almış olduğunuz tüm youtube izlenme hizmetlerindeki telafi hizmeti sona ermiş bulunmaktadır.