Hizmet Sözleşmesi

 1. Dijital ürünlerin iade veya iptali mümkün değildir.
 2. Instagram beğeni satın alırken hesabınızın gizli olmamasına dikkat edin. Sipariş sonrası beğeni gelmeden gönderiyi silme veya hesabınızı gizleme gibi durumlarda siparişiniz gönderilmiş olarak tamamlanır. Sipariş bitmeden hesabınızı gizlemeyiniz.
 3. Youtube abone tek çalışan servistir ve günlük maksimum 5-10 arası gönderim yapmaktadır.
 4. Türk yazan servisler servisin bakımda olması veya sosyal ağa bağlı güncellemelerde Yabancı olarak gönderim yapılabilir.
 5. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içerisinde otomatik olarak başlamaktadır.
 6. Sitemizden satın alacağınız tüm hizmetler ortalama 0-72 saat içinde başladıktan sonra servis yoğunluğuna göre teslim edilmektedir.
 7. Sipariş verirken hesabınızın gizli olmadığını kontrol ediniz aksi halde siparişiniz otomatik tamamlandı olarak işaretlenir.
 8. Tüm siparişler otomatik işleme alınır hatalı veya yanlış girilen siparişlerde iade iptal mümkün değildir.
 9. Youtube ve instagram hesaplarında oluşabilecek herhangi bir sorunda satın alan kişi sorumludur.
 10. Youtube veya instagram sahibi değiliz alternatif kaynaklar üreten yazılım firmasıyız. Instagram ve youtube kaynaklı güncellemelerde sipariş gönderim süreleri uzayabilmektedir. Ne zaman güncelleme çıkacağını önceden tahmin edemeyiz.
 11. Satın alınan servislerin açıklamalarını okuyarak ve ortak paket özelliklerini okuyarak sipariş vermelisiniz. Okumadan satın almada iade iptal mümkün değildir.
 12. Telafili servisler servis çalıştığı sürece telafilidir. Servis güncelleme kaynaklı çalışmaz hale gelir ve düzeltilemez ise telafi hakkı da bitmiş olur.
 13. Alışveriş yapan müşterilerimiz tüm maddeleri okumalı ve ona göre satın alma işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir.