Instagram Silinen Beğenileri Görme

Instagram Silinen Beğenileri Görme

Milyonların aktif olarak kullandığı sosyal ağlardan biri olan İnstagram, gerçekten farklı bir yapı ile hareket etmektedir. Diğer sosyal mecralara göre biraz daha farklı bir alan olduğunu söyleyebiliriz. İnsanların tam anlamıyla birbirleriyle etkileşim içinde olmasını sağlar. Peki siz de aktif olarak kullanıyor musunuz? Eğer ki bir sorun yaşıyorsanız ve İnstagram silinen beğenileri görme nasıl yapılır diye soruyorsanız, kesinlikle bu yazımızı rehber alabilirsiniz. Tam anlamıyla avantajlı olacağınız, gereken işlemleri nasıl yapacağınızı anlatan bu gönderi sayesinde siz de silinenleri göreceksiniz.

Silinen İnstagram Beğenilerini Görme

İnstagram üzerinde silinen beğenileri görmek mi istiyorsunuz? Bunun için ne yapabileceğinizi araştırıyor ancak bir türlü sonuca varamıyorsunuz, öyle mi? Eğer bu konuda bir desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle anlattıklarımızı can kulağı ile dinlemelisiniz. Size gerekli olanların tamamını burada bulacaksınız. İstediğiniz tüm bilgileri de yine burada bulabileceksiniz.

Bildiğiniz gibi İnstagram uygulaması ile beğendiğiniz son 100 gönderi kayıt altına alınmaktadır. Bu da onları görebilmeniz anlamına gelmektedir. Önce İnstagram uygulamasını açmalısınız. Hemen ardından profilinize giriş yapmalısınız. Daha sonra karşınıza sağ üst tarafta yer alan üç nokta gelecektir. Ona tıklamalı ve daha sonra beğendiğin gönderiler seçeneğini bulmalısınız. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza beğenmiş olduğunuz resimler ve videolar gelecektir. Artık içlerinden istediğinizi inceleyebilirsiniz. Bunun yanında listeden silmek istedikleriniz olursa, onlar için hemen şimdi bir tanesini seçip altında yer alan kırmızı kalbe basmalısınız. Daha sonrasında beğeniniz geri alınmış olacaktır. İnstagram silinen beğenileri görme işlemlerini artık tabletten ve telefondan da yapabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınıza gerekli olan eklentiyi kurup halledebilirsiniz. Peki İnstagram’ın sizin için ne denli önem taşıdığını merak ediyor musunuz?