Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube 4000 saat izlenme satın alarak, youtubenin yeni çıkarmış olduğu para kazanma saat politikasını hızlı bir şekilde aşabilirsiniz. İzlenmeler tamamen gerçek olmakla beraber youtube'nin size şart koşmuş olduğu 4000 saat limitini kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

Youtube 4000 saat izlenme satın al paketimiz tamamen güvenli olmakla beraber, satın alacağınız videoda herhangi bir telif veya illegal bir durum olmaması gerekmektedir. 4000 saat izlenme satın alımı sonrası, izleme gelen videonuzu kesinlikle silmemeniz gerekmektedir. Aksi halde para kazanma açıldıktan sonra 4000 saat izlenme satın aldığınız videoyu silerseniz, youtube analytics kısmında kanalın toplam saat miktarı azalacak ve para kazanmaya tekrar kapanacaktır. Bu yüzden paylaşacağınız videoları iyi seçerek para kazanma açıldıktan sonra bile silmemeniz gereklidir.

4000 saat izlenme hizmetimiz sayesinde artık beklemeden sizlerde hızlı bir şekilde youtube kanalınızın para kazanmasını açabilirsiniz. Saat bazlı gönderim süreleri genelde 3 ila 7 gün arasında sürmektedir. Bunun nedeni ise youtube analizleri anlık saati yansıtmamakta olup, genelde 3 ila 7 gün sonra tam olarak yansıtmaktadır. Youtube 4000 saat izlenmeniz analizlere yansıdıktan sonra hemen para kazanmaya başvuru yaparak onay sürecini bekleyebilirsiniz.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube 4000 saat izlenme satın al servisimizi kullanmadan önce aşağıdaki maddelere uymanız gerekmektedir. Aksi halde alsanız bile youtube tarafından para kazanma onayı alamayacaksınız.

  1. Youtube kanalınızda para kazanmayı açmanız için özgün video ve telifsiz videolarınız olmalıdır.
  2. Kesinlikle illegal veya başkalarına ait videolar paylaşmamış olmanız gerekmektedir.
  3. Kesinlikle videonuzda herhangi bir telif olmamalıdır. Tamamen özgün videolarınız olmalı.
  4. Videoların hepsi size ait olmalı ve sizin tarafınızdan çekilmiş yada üretilmiş olmalıdır.
  5. 4000 saat izlenme satın aldığınız videoyu kesinlikle silmemeniz ve gizlememeniz gerekmektedir. Aksi halde saat azalması olacak ve para kazanma tekrar kapanacaktır.
  6. 4000 saat izlenme satın alma paketlerimizden sipariş vereceğiniz videonun en az 60 dakika yani 1 saat olması gerekmektedir. Videonuz belirtilen sürenin üzerinde olabilir fakat kesinlikle o sürenin altında olmamalıdır. Saat bazlı izlenme satın alacağınız videonun toplam dakikası 60 dakika yani 1 saatten az olursa, izlenme süresi eksik gelebilir. Bu durumlarda telafi veya iade mevcut değildir. Lütfen paket açıklaması ve bilgilendirme mesajına göre sipariş giriniz.
  7. Satın alma işleminden sonra videoya izlenme veya saat gönderim sırasında, gönderime başlanıp veya gönderim bittikten sonra bile kesinlikle videoyu silmeyin gizlemeyin. Videonuzu ona göre hazırlamanız gereklidir aksi halde sizden kaynaklı sorunlarda iade veya iptal işlemi yapılamaz.

Yukarıdaki maddeleri iyice inceleyerek alım yapmanız gereklidir. Aksi halde 4000 saat sınırını tamamlamış olsanız bile para kazanmanız açılmayacaktır. Biz sadece satın aldığınız saat bazlı izleme garantisi vermekteyiz. Kanalınızın para kazanmasının açılmasında herhangi bir söz veremeyiz. Youtube 4000 saat izlenme satın aldıktan sonra, youtube'ye göndereceğiniz onay tamamen youtube'ye bağlı olarak sonuçlanır. Bizler sadece saat bazlı izleme gönderimi yapmaktayız.