Youtube İzlenme Satın Al

Youtube izlenme satın al ihtiyacı son zamanlarda youtube içeriği üreten tüm youtuberların ihtiyacı haline gelmiştir. Sizlere tamamen aktif ve gerçek youtube Türk izlenme satın alma hizmeti sunarak, youtube kanalınızın etkileşimlerini maksimum seviyede arttırıyoruz. Youtube videolarınızın izlenme sayılarını arttırmak aslında çok yararlı bir eylem olmakla beraber, izlenme satın aldığınız videonun önerilen videolar kısmına çıkarak daha fazla organik etkileşim alması da mümkündür. Bu sayede paylaşmış olduğunuz videolar daha fazla kullanıcının önerilen videolar sıralamasında yer alarak kanalınızın etkileşimlerinin de artmasına fayda sağlayacaktır.

Youtube içerik üreticilerinin youtube izlenme sayılarının az olması yüzünden açmış oldukları kanallara olan ilgileri azalmaktadır. Fakat youtube izlenme etkileşimlerinizi arttırmanın bir farklı yolu ise izlenme satın almaktır. Youtube izlenme satın alarak son zamanlarda çok fazla kullanıcı fenomen hale gelmiştir. Bir müddet boyunca paylaşmış oldukları içeriklere youtube izlenme satın alma ile beraber, daha fazla etkileşim aldıklarından dolayı daha fazla önerilen videolara çıkmaktadırlar. Youtube genelinde önerilen videolara çıkma sayesinde artık organik etkileşimde doğal olarak artmaktadır. Her yeni başlayan kullanıcı bir müddet sonra izlenme sayılarının azlığından şikayet ederek youtube macerasına son vermektedir. Eğer sizlerde iyi yerlere gelerek başlamış olduğunuz bu yolculukta emeklerinizin karşılığını almak istiyorsanız, kesinlikle youtube izlenme satın almalısınız. Devamlı içerik üreterek ve belirli bir sayıda izlenme satın alarak kanalınızda daha fazla etkileşim oluşturduğunuz taktirde, hayran kitlenizin büyüdüğünü bariz bir şekilde görebileceksiniz. Youtube izlenme hilesi kullanmak yerine, bu şekilde daha fazla youtube izlenme kazanabilirsiniz. Organik etkileşim sayesinde zararlı methodlar yerine gerçek ve aktif bir etkileşime sahip olun.

En çok sorulan sorulardan birisi olan, youtube izlenme satın aldığımda kullnıcılar videolarımı ne kadar süre izleyecekler sorusuna ise aydınlık getirmek isteriz. Youtube'de her açtığınız video açmanız ile beraber en az 30 saniye izlenmiş sayılmaktadır. Bunun sebebi açmanız ile kapatmanız arasında geçen süre ve cache geçmişinin meydana getirdiği süre ile oluşmasıdır. Sitemiz üzerinden youtube izlenme servislerimizi kullanan kullanıcılar ortalama izlenme süresini sürekli sormaktadırlar. Doğal olarak satın alma öncesi bu bilgiyi sormanız gayet doğaldır. Paket açıklamalarında karışık süre yazmasının sebebi ise şundan kaynaklıdır;

  • Gerçek gönderilen izlenmelerde yukarıda anlattığımız gibi alt süre olsa bile, üst sürenin verilmesi mümkün değildir.
  • Gerçek olmayan yapan izlenme gönderimlerinde ise alt ve üst süre miktarı verilebilmektedir.

Bu durumda sitemizdeki izlenmeler tamamen gerçek olmasından dolayı sizlere yukarıda anlattığımız gibi en az izlenme süresini 30 saniye olarak belirtebiliriz. İzleyen kullanıcıların içeriğinize gösterdikleri ilgiye göre bu süre artabilir ve hatta videonuzun tamamını bile izleyebilirler. Yani gerçek bir izleyicinin kendisine müdahale edemeyeceğimiz gibi, sizlerde nasıl youtubede ilgi çekici bulmadığınız içerikleri az izleyip, ilginizi çekenleri tamamen veya daha fazla izliyorsanız aynı durum gerçekleşecektir. Bu yüzden sitemizden satın almış olduğunuz izlenmeler çok faydalı olmaktadır.

Fakat sizlere diğer satıcılar gibi alt ve üst limit vermiş olsaydık, bunun yapay ve gerçek olmayan izlenme olduğunu anlamanız çok kolay olacaktı. Çünkü hiçbir gerçekçi olan davranış ve etkileşime herhangi bir süre verilemez. Tamamen kullanıcının isteği doğrultusunda bu süreler değişebilmektedir. Bu tarz yapay olmayan izlenmeleri aldığınız zaman ise kanalınıza hiçbir yararı olmamakla beraber, sadece videonuzun izlenme sayacındaki izlenme sayısı artacaktır. 

Hangi Durumlarda Youtube İzlenme Satın Almak Gerekir?

Youtube kanalınızın yeterli sayıda izlenme almadığını düşünüyorsanız artık rakiplerinizden geride kalmak yerine onlardan bir adım öne geçebilirsiniz. Peki kanalınıza hangi durumlarda izlenme satın almanız gerekmektedir?

  1. Yeni bir kanala sahipseniz ve video youtube izlenme etkileşimleriniz çok az ise alabilirsiniz.
  2. Videolarınız sıralamalarda çok geri sıralarda ise youtube izlenme ile daha üst sıralara çıkarabilirsiniz.
  3. Videolarınızı başka kanalların videolarından sonra önerilenler kısmında çıkarmak için youtube izlenme gereklidir.
  4. Daha hızlı büyümek istiyorsanız youtube izlenme oranlarınızın artması önemlidir.
  5. Organik bir kitleye youtube izlenme miktarınızı arttırarak daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  6. Trend videolara çıkmanın videonuza gelen youtube izlenme miktarı tarafından belirlenmesi yüzünden.

Eğer ihtiyacınız olan sadece bir kanal açıp video yüklemekten fazla ise youtube izlenme satın alarak aslında kanalınızı nasıl büyütebileceğinizi yukarıda açıklamış bulunmaktayız. Unutmamalısınız ki youtubenin her geçen gün yapmış olduğu güncellemeler sayesinde bu oranlar değişiklik gösterebilmektedir.

Artık daha fazla kullanıcıya organik bir şekilde youtube izlenme satın alma sayesinde sizlerde ulaşabileceksiniz. Kanalınıza gelen az izlenme veya etkileşim almama derdine son veriyoruz ve sizleri daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyoruz. Sizlerin hedeflediğiniz konuma gelmesi bizim için çok önemli olup, hedefinize geldiğiniz zaman aslında bizlerinde sağlamış olduğu bu hizmetin ne kadar yararlı olduğunu anlamanız daha iyi olacaktır.

youtube izlenme satın alİzlenme Satın Al

İzlenme satın al servislerinden faydalanmak isteyen kullanıcıların büyük bir kısmının aklındaki soruların çoğu aslında kanallarına zarar verip vermeyeceğidir. Youtube izlenme almanız kanalınıza herhangi bir zarar verme eylemi taşımayacağı gibi aslında videolarınız için çok faydalı bir eylemdir. Çünkü izlenme satın aldığınız zaman, videolarına gelen etkileşimler harici trafik kaynaklarından gelmektedir. Harici trafik kaynaklarından gelen izlenmeler ise youtube ağında önemli bir yer almaktadır.

Bunun sebebi ise, youtube aslında kendisinin reklamını yaptığınızı düşünerek sizleri daha fazla kullanıcıya organik olarak çıkarmaktadır. Youtube hile uygulamalarından gelen izlenmeler haricinde bot veya sahte olmayan izlenmeler kanalınıza zarar vermez. Sizlere tamamen gerçek ve Türk youtube izlenme satın al hizmeti sunuyoruz ve bu sayede youtube kanalınızı rakiplerinizden üst sıralara yükseltiyoruz. Almış olduğunuz izlenme miktarına göre bu işlem değişebilmekte olup tam bir kesinlik sağlamamaktadır.

Fenomen kullanıcıların ve ünlülerin bile izlenme satın al servislerini kullandığını biliyormusunuz? Muhtemelen çoğu kullanıcı bunu bilseler bile çoğu kullanıcılar bilmemektedirler. Aslında izlenme satın almak tamamen videolarınızdaki izlenme sayılarını arttırmakla kalmaz, kanalınızın itibarınıda arttırmaktadır. Fenomen veya ünlüler videolarının daha fazla izlenmelerini bu yönlemler ile sağlayarak hayran kitlelerinin gözünde daha da çok değer kazanmaktadır. Günümüzde sosyal medya hesaplarınızın hayran kitlesi ile daha fazla değer kazandığınızı da hesaba katarsak, izlenme satın almak sizlere çok şey katacaktır.

Yaklaşık olarak 5 yıldır youtube servislerinde servis sağlayıcısı olarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede faaliyete geçirmiş olduğumuz servisleri ilk olarak kendi kanallarımızda ve videolarımızda test edip, daha sonra satışa sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyetimiz sayesinde 5 yıldır "youtube tarafından büyük bir sorun çıkmadıkça" hiç bir müşterimizi mağdur etmeden sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bulunmaktayız. Youtube tarafından gelen büyük güncellemeler yüzünden oluşan kısa süreli gecikmeleride fazlasıyla telafi etmekteyiz.

Youtube Türk İzlenme Satın Al

Youtube Türk izlenme satın al ile farklı lokasyondan gelen izlenme arasında herhangi bir fark malesef bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise Türk izlenme satın aldığınızda kullanıcılar youtube haricinde videolarınızı izlemekte olup, videolarınızda herhangi bir etkileşimde bulunamazlar. Youtube gözünde değer kazansanız bile kullanıcılar farklı site veya sistemler üzerinde videolarınızı sadece izleyebilir, farklı bir eylem sağlayamazlar. Bu yüzden izlenme lokasyonundan çok gelen izlenmelerin kalitesi önemlidir. Sizlere ek bir şeçenek olarak youtube üzerinde reklam hizmeti sunmaktayız. Bu reklamlar sayesinde youtube Türkiye reklamlarında sizlerinde videolarınız yer almaktadır. Belirlenen hedef ve kriterler doğrultusunda youtube Türkiye üzerinde reklamlarınız yayınlanır, tamamen gerçek ve aktif insanlara ulaşabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde kanalınız her türlü etkileşimi almakta olup, beğeni ve abone sayılarınızda izlenme yanı sıra artacaktır.

Yani örnek vermek gerekirse normal almış olduğunuz Türk izlenme ile reklam izlenmesi farklı olup, reklamda maliyet daha yüksektir. Fakat reklam ile kanalınızdaki tüm etkileşim oranları artacağından dolayı bir sonraki paylaşacağınız videolar daha fazla etkileşim görecektir. Youtube reklamı ile gelen Türk izlenme sayesinde para kazanması açık olan kanalınızdan para kazanmanız da mümkündür. Reklam seçenekleri için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir ve bütçenizi bizlere iletebilirsiniz.

Youtube İzlenme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Soru : Youtube izlenme alma işleminden ne kadar süre sonra izlenmelerim gelecektir ?
Cevap : Tüm youtube servisleri 24 saat içinde yoğunluğa göre işleme alınmakta olup, tekrar yoğunluğa göre gönderilmektedir.

Soru : Para kazanması açık bir youtube kanalına izlenme satın almak zarar verir mi?
Cevap : Youtube izlenme satın aldığınız zaman kanalınıza gelen izlenmeler harici trafik kaynaklarından gelmektedir. Bu yüzden kullanıcılar youtube reklamlarınızı göremez ve zarar veremez. Reklamlarınızı göremedikleri gibide para kazancı sağlamaz.

Soru : Youtube Türk izlenme hizmetimi sağlamaktasınız?
Cevap : Gönderilen izlenmeler youtube Türk izlenme olmakta olup harici trafik kaynaklarından izlenme gönderildiği için, youtube analizinde farklı ülkeler görülebilmektedir.

Soru : İzlenme satın aldım fakat bir müddet sonra izlenme sayımda azalma oldu ne yapabilirim?
Cevap : Youtube izlenme servislerimiz telafili olmakla beraber, hizmet sözleşmesi maddemizde yer alan açıklamaya göre sizlere telafi hizmeti sunmaktayız. Telafi ihtiyacınız olması durumunda sitemizin iletişim bölümünden sipariş numaranızla beraber bizlere telafi isteği gönderebilirsiniz.

Soru : Youtube videolarımıza bot izlenme mi gönderiyorsunuz? Gerçek izlenmemi gönderiyorsunuz?
Cevap : Youtube üzerinde artık malesef bot izlenme göndermek mümkün değildir. Youtube çok hızlı bir şekilde bunu algılayabilmekte ve sayaç sayınızdaki miktarın artmasını engellemektedir. Bu yüzden gerçek izlenme göndermekteyiz.

Soru : Toplamda kaç adet izlenme satın alabiliyorum ?
Cevap : Şuanda fenomen ve ünlüler dahil yüzlerce müşterimize milyonlarca izlenme gönderebiliyoruz.

Soru : Youtube izlenme satın alarak para kazanmamı aktif edebilirmiyim?
Cevap : Sizlere tamamen gerçek ve aktif Türk youtube izlenme kazandırdığımızdan dolayı, para kazanma açmanız mümkündür. Kanalınız ile ilgili herhanbi bir ihlal yok ise rahat bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Soru : Youtube izlenme satın aldığım zaman videom kaç dakika izlenecektir?
Cevap : Youtube izlenme servislerimizin tamamı gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. Fakat gerçek bir kullanıcıya izlemesinde müdahale etmek mümkün olmadığından dolayı, videolarınızı en az 30 saniye izlemekte olup, üst izlenme limitinde videonuza bağlı oluşmaktadır. Yani kullanıcı videonuzu beğenmesi ve ilgi çekici bulması halinde tamamınıda izleyebilmektedir. Unutmayınız ki sizlerde youtubede ilgi çekici bulmadığınız bir videoyu az izleyip, beğendiğiniz videoyu daha fazla izliyorsanız, gelen izlenmelerdeki kullanıcılarda bu şekilde izlenme yapacaklardır.