Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Instagram’a Bilgisayardan Nasıl Fotoğraf Yüklerim?

Telefonunuz sürekli olarak elinizin altında değil mi? Telefon kullanmasını çok fazla sevmiyor ve sosyal medyayı bilgisayar üzerinden kullanmak daha çok işinize geliyorsa, o zaman şimdiye kadar Instagram’ı hakkıyla kullanmamışsınız demektir. Çünkü bilindiği üzere Instagram sadece telefon üzerinden kullanılan bir uygulama. Ancak artık Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek mümkün.

Instagram’a bilgisayar üzerinden fotoğraf yüklemek artık çok kolay. Gramblr adındaki küçük bir program yardımıyla bilgisayarınız üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz. Programı çalıştırıp Instagram hesabınıza program üzerinden giriş yaptıktan sonra karşınıza Instagram’ın bilindik ekranından farklı bir ekran çıkıyor. Gramblr’ın en güzel yanı ise resimleriniz üzerinde rahatça çalışabilmeniz için size çok geniş bir ekran sunması. Bununla birlikte bilgisayarınızdan seçtiğiniz herhangi bir fotoğraf üzerine, Instagram’ın kendi uygulamasında bulundan efekt seçeneklerinden çok daha fazlasını Gramblr ile uygulayabiliyorsunuz. 

Gramblr yazılımı gerçekten başarılı bir yazılım. Ancak bu yazılım Instagram’ın yerini tutmuyor. Yani başkalarının paylaşımlarını göremiyor, yorum yazamıyorsunuz. Sadece istediğiniz fotoğraf üzerine, size sunulan efekt seçeneklerinden istediklerinizi uygulayarak kendi hesabınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Instagram’la çok fazla içli dışlı olan insanlar da geçmişte bu tür bir programın eksikliğini hissetmişlerdir. Çünkü her zaman için telefonunuzla çektiğiniz değil de internet üzerinde gördüğünüz bir fotoğrafı da Instagram hesabınızdan paylaşmak istemişsinizdir. Böyle durumlarda o fotoğrafı telefonunuza göndermek ya da telefonunuzdan aynı internet sitesine giriş yaparak o fotoğrafı bulmak gerçekten zaman almaktaydı. Ancak artık Gramblr sayesinde internetteki bir fotoğrafı Instagram üzerinden paylaşmak mümkün oluyor.