Instagram Canlı Yayın Rozetlerinden Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Rozetlerinden Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Rozetlerinden Para Kazanma

Instagram yeni özelliği sayesinde artık canlı yayın yaparak size rozet gönderen kulanıcılardan para kazanabilirsiniz. Tiktok gibi instagram'da artık canlı yayın yapan kullanıcılarına para kazandırmayı hedefliyor. Bu sayede instagram üzerinde canlı yayın yaparak kolayca para kazanmanız mümkündür. Şuanda sadece belli hesaplara gelen bu özellik yakın zamanda tüm hesaplara gelecektir.

Peki Instagram Canlı Yayın İle Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

İlk olarak instagram işletme hesabına sahip olmalısınız. Eğer bir işletme hesabınız mevcut ise bildirim sekmesine gelmeniz gerekecek. Bildirimlerin en üstünde aşağıdaki resim gibi para kazanma yazması gereklidir.

Yukarıdaki para kazanma yazısı mevcut ise hesabınız para kazanmaya uygun demektir. Daha sonra yapmanız gereken instagram uygulamasının ayarlarından içerik üreticisi ekranına girmek. Burada rozetleri göreceksiniz ve tıklayarak yönergeleri takip etmelisiniz. Sizden gerçek isim, soyisim, adres, tckn numaranızı istemektedir. Daha sonra banka yada paypal ile ödeme alma bilgilerinizi girerek hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Hesabınızda bu işlemleri yaptıktan sonra canlı yayın açarken size rozetleri aktif et seçeneği sunacaktır. Bu rozeti aktif ederek canlı yayınızı açabilirsiniz. Instagram kullanıcıları bu rozetleri satın alarak sizlere göndererek para kazandırmaktadır. Instagram tiktok gibi bu atılı sayesinde daha fazla kullanıcıyı bünyesine çekecektir. Diğer sosyal medya ağlarından daha popüler olan instagram bakalım önümüzdeki zamanlarda ne gibi yenilikleri kullanıcılarına sunacaktır.

Hesabınızda bu özellik daha aktif olmadıysa beklemeniz gerekecektir. Instagram daha henüz ne gibi bir gereksinimler istediğini belirtmemiş olup, bu özelliği denemek için şuanda sadece bazı kullanıcılara bu fırsatı sunmaktadır. Tüm kullanıcılara bu özelliği sunduğu zaman muhtemelen instagram takipçi sayısını göz önünde bulunduracaktır.

Eğer hesabınızda bu özellik aktif değil ise sitemiz üzerindeki etkileşim paketleri sayesinde, instagram hesabınızın etkileşimlerini arttırabilirsiniz. Tamamen gerçek etkileşimler sayesinde bu özelliğe sahip olmanız daha kolay olabilir.

Umarım hesabınızdaki para kazanma rozetlerine kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.