Instagram Silinen Hesabı Geri Alma

Instagram Silinen Hesabı Geri Alma

2017 yılının başlarında yapılan açıklamaya göre 700 milyonu bulan kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan İnstagram, gerçekten farklı yapısı ile öne çıkıyor. Bildiğiniz gibi son dönemlerde insanlar burayı daha aktif kullanmaya ve ihtiyaçlarını görmek amacıyla kullanıyorlar. Yıl sonuna kadar kullanıcı sayısının 1 milyarı bulması bekleniyor. Ürün satışı, pazarlama, reklam ve marka bilinirliği açısından son derece büyük önem taşıyor. Peki siz de İnstagram’ı tam anlamıyla etkin kullanıyor musunuz? Eğer ki hedefinize ulaşmak için aktif olarak kullanmak istiyorsanız ve hesabınızı yanlışlıkla sildiyseniz, bunu çok kolay şekilde geri alabilirsiniz. Siz de İnstagram silinen hesabı geri alma adına bilgi almak istiyorsanız, kesinlikle bu yazımızı sonuna dek okumalısınız.

Silinen İnstagram Hesabını Geri Alma

Hesabınızı yanlışlıkla sildiniz mi? Yoksa eski hesabınızı tekrar aktif olarak kullanmak mı istiyorsunuz? Eğer ki bunu istiyorsanız, kesinlikle burada anlattıklarımızı tam anlamıyla irdelemelisiniz. Yer alanlar nasıl hesabınızı geri alacağınızı göstermektedir. Gerçekten tam anlamıyla yönlendirmeleri okuduktan sonra gerekli olanları anlayacaksınız. Kesinlikle tekrardan aktif ve etkin olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

Öncelikli olarak İnstagram yardım merkezine gitmeniz gerekecektir. Burada karşınıza İnstagram hesabım donduruldu bölümüne gelmelisiniz. Hemen ardından burada karşınıza belirli bir bildiri çıkacaktır. Aşağıda evet ve hayırdan oluşan iki kutu belirecektir. İkisinden herhangi birini seçeceksiniz. Daha sonra karşınıza nüfus cüzdanınızda yazan adınız ve soy adını istenecektir. Bunu da dolduracak ve bir sonraki aşamaya geçeceksiniz. Daha sonra İnstagram kullanıcı adını ve e-posta adresiniz talep edilecektir. Hemen ardından hangi ülkede yaşadığınızı da belirtmeniz gerekecektir. Bunları yaptıktan sonra İnstagram e-posta adresinize bir mail gönderecektir. Burada yer alan yönlendirmeleri takip ederek artık siz de hesabınızı geri alabilirsiniz.

İnstagram İle Yapacaklarınızın Sınırı Yok

Fotoğraf ve video paylaşımına olanak tanıyan İnstagram, aynı zamanda ürün satışı yapmanıza ve markanızı daha da tanınır hale getirmenize imkan sağlamaktadır. Yani burada bilinirliği sağlayabilir, işletmenizin büyümesine, potansiyel kitlenize ulaşmanıza ve markanızı tanıtmanıza da imkan bulabilirsiniz. Peki ama takipçi olmadan bunları yapmak mümkün müdür? Peki takipçi sayınızı nasıl artırabilirsiniz? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız, yazımızın devam bölümü size tam anlamıyla yardımcı olacaktır.

Siz de İnstagram hesabınızı aktif olarak kullanıyor musunuz? Peki takipçi sayınızı artırmak ister misiniz? Bunu istediğinize eminiz. Bildiğiniz gibi dünyada Facebook ve Twitter’dan sonra en çok kullanılan sosyal mecralardan biri İnstagram’dır. Fotoğraf ve video paylaşımının yapıldığı, pek çok ürünün satıldığı ve farklı tarz içeriklerin yer aldığı platform, sizin için oldukça önemli bir noktada bulunabilir. Bu nedenle kesin olarak söylemeliyiz ki kullanımına ağırlık verebilirsiniz. Örneğin bir ürün satacaksınız ancak takipçiniz olmadığı için büyüyemiyorsunuz. Hemen bu sorunun üstesinden gelebilir ve dilediğiniz gibi amacınıza ulaşabilirsiniz. Kesinlikle pek çok olumlu geri dönüşünün olacağını söylemeliyiz.

Takipçi sayınızın oldukça yüksek olması, size gerçekten son derece önemli bir artı olarak dönecektir. Bunların arasında çok fazla kişinin sizi yakın markaja alması, markanızı bilmesi, kulaktan kulağa dolaştırması, paylaşım yaparak sizi yayın hale getirmesi, işletmenizden ürün satın alması gibi daha pek çok farklı faydası olabilir. Bu nedenle siz de biraz daha ağırlık verdikten sonra ne derece yararının olacağını anlayabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız ve karşılığını alacağınız şekilde buradan hizmet alabilirsiniz. Bu da doğal olarak istediğiniz gibi satış yapmanıza, markanızı öne çıkarmanıza katkı sağlar. Son olarak Instagram üzerinde sponsorlu reklam fiyatlarının ne kadar yüksek olduğunu biliyorsunuz. Bırakın aylık fiyatları, günlük rakamları bile ödenmeyecek kadar fazladır. Bu da alternatif olarak takipçi, görüntüleme ve beğeni satın alışını tetiklemektedir. Siz de burayı kullanarak alanının en iyilerinden hizmet alabilirsiniz.

Hesabınızı kurtar işleminizin ardından popüler olma işleminiz için instagram takipçi satın alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.