İnstagram Şifresiz Beğeni

İnstagram Şifresiz Beğeni

İnstagram Şifresiz Beğeni

İnstagram şifresiz beğeni ve şifresiz beğeni araçları son zamanlarda çok popüler ve yaygınlaşmaya başladı. Bunun sebebi ise instagram beğeni kazanma uygulamalarının şifrenizi istemesi ve takip ettiklerinizin sayılarının artmasıydı. Fakat instagram şifresiz beğeni sayesinde instagram bilgilerinizi girmeden rahat bir şekilde işlem yapabiliyordunuz. İnstagram Haziran 2019 güncellemesi ile artık bu araçların önüne geçerek bu tarz yazılımları tamamen engellemiş oldu. Bu sayede bu tarz araçları engelleyerek insanların 3. parti uygulamalara girmelerini tamamen yasakladı. Bu tarz yazılımlar başta beğeni kazandırıyor gibi gözükse bile daha sonradan hesabınıza çok büyük zararlar vermektedir.

Kişisel veya kurumsal hesabınıza bu tarz yazılımlar ile zarar vermek yerine sitemiz üzerinden instagram beğeni satın al satış bölümünden sizlerde hızlı ve güvenli bir şekilde instagram beğeni sayılarınızı arttırabilirsiniz. İnstagram şifresiz beğeni araçları adı altında yapılan siteler üzerinden yapacağınız her işlem hesabınızın ilk olarak spam olarak işaretlenmesine, daha sonra ile kapatılmasına yol açabilir. Sahte veya bot beğeniler yüzünden instagram gönderileriniz keşfet veya önerilenler kısmında gözükmeyeceğinden dolayı sizlere hiçbir fayda sağlamayacaktır. Aksine hesabınızın otorite puanını düşürerek instagram hesabınıza daha fazla zarar verecektir.

Eğer hesabınızın bir müddet sonra kapatılmasını istemiyor veya herhangi bir instagram engeli ile karşılaşmamak istiyorsanız bot beğeniden uzak durmanız gerekmektedir.