Postegro Instagram Gizli Profile Bakma ve Gizli Hesabı Görme

Postegro Instagram Gizli Profile Bakma ve Gizli Hesabı Görme

Postegro Instagram Gizli Profile Bakma ve Gizli Hesabı Görme

Postegro instagram gizli profile bak ve ve gizli hesabı görme genelde çok fazla kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Artık instagram üzerinde stalk yapma veya gizli hesaptaki tüm paylaşımları, hatta hikayelerini bile görmek mümkün. Şu anda bu sistem sadece android kullanıcıları tarafından görülmekte olup daha henüz apple kullanıcılarına gelmemektedir. 

Postegro uygulamasını google play mağazasından yükleyerek günde belirli uygulama limitleri dahilinde istediğiniz kullanıcının gizli hesabındaki paylaşımları ve hikayelerini görebiliyorsunuz. Stalk uygulaması olarak geçen bu uygulama sayesinde artık merak ettiğiniz gizli hesapların ne paylaştığını bu şekilde görmeniz mümkün. Postegro uygulaması ile gizli instagram gönderilerini, hikayelerini tamamen görmeniz ve hatta indirmeniz mümkündür. Uygulama tüm instagram gizli hesapların içeriklerini ücretsiz olarak göstermekte olup, fazla hesaba baktığınızda belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Sosyal medya kullanıcılarının hesaplarını gizlemesi ve sadece arkadaş yada tanıdıklarına göstermesine bakarsak, Postegro uygulaması bir çok gizliliği ihlal etmektedir. Bu yüzden uygulama henüz apple store üzerinde malesef onay alamamıştır.

Instagram Gizli Profili Görme

Instagram gizli profili görme için artık sahte hesap açarak takip etmek yerine sizlerde postegro uygulaması ile kolay bir şekilde stalk yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için bir adet instagram hesabı yeterli olmakla beraber başka birşey gerekmemektedir. Şu anda sadece android kullanıcılarına sunulmuş olsa bile ileriki zamanlarda apple store üzerinde yer alacağı merakla tartışılmaktadır. Eğer ki bir android kullanıcısı değilseniz şuanda bu uygulamayı malesef kullanmanız mümkün olmamaktadır. 

Anlatmış olduğumuz postegro uygulaması ile artık instagram gizli hesapların tamamına çok kolay bir şekilde habersiz bir şekilde bakabilirsiniz. Google play uygulama mağazası üzerinden bu uygulamaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Unutmayın artık hesabınızı gizlemiş olsanız bile bu uygulama sayesinde başkaları hesabınızda ne paylaştığınızı sizi takip etmeden görebilirler.