Instagram Mavi Tik Onaylı Hesap

Instagram Mavi Tik Onaylı Hesap

Instagram Mavi Tik Onaylı Hesap

Instagram mavi tik yani hesap onaylatmak sandığınız kadar kolay bir işlem değildir. Instagram tanınmış veya ünlü kişilere onaylı hesap vermiş olsa bile yinede şansınızı denemeniz için sizlere instagram uygulamasının ayarlar kısmından hesap doğrulama işlemini aktif etmiştir. Fakat sizden istediği bilgileri verseniz bile ortalama hesap onay süresi 30 gün ila 60 gün arasında sürecek bunun sonunda size bilgi vereceklerdir. Bu süre zarfında birşey yapamaz sadece beklemeniz gerekecektir. Hesabınıza onay vermez ise 30 gün sonra tekrar iletişim formunu göndermeniz için sizlere süre tanıyacaktır.

Peki nasıl onaylıyor diğer insanlar nasıl hesaplarında mavi tik var ve onaylı diye soruyor gibisiniz. Bunun sebebi ise çoğu insanlar hileli yöntemler ile alıyor ve kısa süre sonra instagramın bu olayı farketmesi ile beraber mavi tik geri alınmaktadır. Bu tarz insanların size vaatlerini kaale almayıp onlara paranızı kaptırmamanızı önermekteyiz.

Genelde bazı uygulamalar veya siteler sizlere bu tür mavi tik yani onaylatma hizmeti gibi vaatler verdikleri zaman kişi veya kurumların gerçek bir partner firma olduklarını kontrol ediniz. Partner firmalar hesabınızın bilgilerini istemeyeceği gibi sadece sizden evrak ve instagram kullanıcı adınızı temin ederler.

Bu işi yapanlar genelde instagram ajanslarıdır. Bu ajanslar instagram ve facebook geneli reklam hizmetlerini yüzler hatta binlerce müşterisi ile yapan ajanslara instagram belirli partnerlikler vermektedir. Bu ajanslar partnerlik aldıkları zaman instagram üzerinde istenilen isimleri alma, instagram hesabınızı onaylatma, kapanan instagram hesaplarını açma gibi bir takım yetkilere sahip olurlar. Eğerki gerçekten hesabınızı onaylatmak istiyorsanız instagram veya facebook partneri olan bir ajans ile iletişime geçerek bu işlemlerinizi hızlı ve kolay olarak yapabilirsiniz.