Instagram, Üzgünüz İsteğiniz İle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü

Instagram, Üzgünüz İsteğiniz İle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü

Instagram, Üzgünüz İsteğiniz İle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü

Herkese merhaba değerli blog okuyucularımız bugün sizlere instagram üzgünüz isteğiniz ile ilgili bir sorun oluştu hatasının çözümünü anlatacağız. Son zamanlarda en çok rastlanan ve instagram üzerinden hesabınıza girmenizi imkansız kılan bu hatanın sebebi aslında bir kaç nedenden oluşmaktadır. Hatanın başlıca nedeni uygulamanın güncel olmaması veya aynı telefonda açılan birden fazla hesaptan birinin instagram koşul veya ihlal yüzünden kapanmasından meydana gelmektedir. Bu sorun ile ilgili yüzlerce yazı olsada çoğu malesef çözüm olmayacaktır.

Instagram uygulaması telefon idsini bloklar ve ne yaparsanız yapın size aynı hatayı gösterecektir. Hatanın basitçe çözümü instagram hesabınızı facebook hesabınıza bağlayarak facebook ile giriş yapmaktır. Bu sayede facebook ile basit bir şekilde giriş yapabilir sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fakat birden fazla hesabınız var ise bu çözüm sizin için uygun olmayacaktır. Eğerki instagram uygulamasında tek hesap ile giriş yapıyorsanız bu sorun faydalı olur aksi halde birden fazla hesapla giriş yapıyorsanız diğer hesaplarınızda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Instagram uygulamasını silmek veya tekrar yüklemek sorununuzu çözmeyecektir. Bu yöntemi denediyseniz muhtemelen artık hiçbir hesabınıza giriş yapamayacaksınız demektir. Bu sorunun basitçe çözümünü aşağıda anlatıyoruz.

Çözüm 1 : Instagram hesabınıza facebook hesabınızı bağlamak
Çözüm 2 : Telefona formak atmak tamamen silmek fabrika ayarlarına döndürmek

Tamamen format çözümü biraz canınızı sıkacak olsada malesef tek çözüm genellik bu seçenektir. Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürerek instagramın algıladığı telefon id si değişecek bu sayede yeni algıladığı id sayesinde bu hatayı almaktan kurtulacaksınız. Ama telefon içerisinde çok fazla uygulama, rehber veya  kayıtlı bilgileriniz var ise bunları yedek almanız gerekmekte. Aksi halde yedek almadan bu işlemi gerçekleştirmeniz durumunda tüm telefonunuzdaki verileri kaybedebilirsiniz.

Yukarıda anlatmış olduğumuz çözüm kesin çözüm olmakla beraber eğer ki sorununuzu çözemezseniz son çare olarak deneyebilirsiniz.